SEMINERLER

.

        ODTÜ Biyoloji ve Genetik Topluluğu(BİYOGEN) olarak bilimin başta üniversitemizde, daha sonra ülkemizde yaymak ve her gün daha da artan gelişmeleri bilim meraklısı herkese ulaştırabilmek için seminerler düzenlemekteyiz. Bu seminerler için yurt içindeki ve dışındaki üniversitelerimizden hocaları davet etmekte ve kendilerinin seçtiği konular hakkında seminerler vermelerini rica etmekteyiz. Bu bağlamda gerçekleşmiş olan bazı seminerlerimizin afişleri konuşmacılar ve konularla beraber sayfada bulunmaktadır.

        Seminerlerimizin amacı bilimi yaymak ve bilimden haberdar olmak isteyen herkese ulaşmaktır. Bu bağlamda seminerlerimiz çoğunlukla ücretsiz olarak gerçekleşmektedir. 

        Normal şartlar altında yüz yüze Biyoloji Bölüm binası veya Kültür ve Kongre Merkezi'nde(KKM) gerçekleşen seminerlerimiz, 2021 yılında dünya çapında yaşanan COVID-19 salgını nedeniyle bu dönemde online olarak düzenlenmiş ve 2022 güz dönemi için online olarak düzenlenmeye devam edilmesi planlanmaktadır. 

        Gelecek seminerlerden haberdar olmak ve katılım sağlamak için gerekenleri öğrenebilmek için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. 

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram